mini1OTEL BERCESTE
Sivrice-Assos Ege'nin en güzel ve en bakir köşesi. Adeta düşler şatosu karşınızda. Muazzam panorama. Sahibi Çetin bey yıllarca kurucusu olduğu sahildeki Çağın Motel'de taze balık keyfini tattırdı. Tek düşü vardı; bir otel yapmak! Ve işte o oteli, Berceste'yi yaptı. Yaşamaya değer bir yer…

STAR-BOX
25 MAYIS 2002
 
 
mini2BUTIK OTEL BERCESTE
Çanakkale'ye bağli Assos'a 8km uzaklıktaki Bektaş köyünde bulunan Berceste, manzarası zeytin ağaclarıyla çevrili, doğası ve masmavi deniziyle sıkıntılarınızdan ve şehrin stresinden uzakta, alışılmışın dışında bir tatil imkanı sunuyor. Taş ve ahşabın buluşmasından oluşan mimarisi ortacağ şatolarını andıran görüntüsüyle doğa tutkunları için ideal bir yer…

TEMPO GEZI REHBERI
29 EKİM 2002
 
 
mini3BERCESTE HOTEL / AYVACIK-CANAKKALE
Olağanüstü bir mimarinin sahibi Çetin Bey, Kuzey Ege otelcilerinde pek ender rastlanan bir türden. Alçakgönüllü, güler yüzlü ve konuksever; iyi bir ev sahibi. Geleneksel Türk kalıplarının hiç dışına çıkmadan küçük detaylarda mükemmel olmayı başaran bir mutfak. Ayrıca akvaryum gibi tertemiz ve serin bir denizi var. Manzara görülmeye değer.

ASIST-ASETILSISTEIN
EYLÜL 2003
 
 
mini4BERCESTE HOTEL
Babakale ile Assos arasında, Assos'a 8km uzaklıkta, körfezin en bakir köşelerinden biri olan Sivrice Burnu'nda taş bir yapı. gördüğünüz anda büyüleniyor, burada bir gece geçirmek ne hoş olur diyorsunuz. Şanslıysaniz yer bulursunuz Çünkü sadece 9 odası var. Gün boyu klasik müzik çalınan minik bahçesinde Türk mutfağının artık unutulmaya yüz tutmuş yemeklerinin, özellikle de zeytinyağlıların yeniden tadına varabilirsiniz. Sıcak, samimi konuklarına huzur veren bir mekan.

VATAN IKI
02 MAYIS 2006
 
 
mini5ASSOS MUTLAKA GÖRÜLMELİ
Türkiye'de alternatif tatil denince akla ilk gelen beldelerden biri Assos. Hem tarihi hem de doğasıyla bakir kalabilmeyi başarmış bir tatil cenneti. Assos'ta konaklamaniz için bir butik oteli seçmenizi tavsiye ederiz. İddali bir paronomaya sahip mini şato Berceste Otel….

MİLLİYET-CUMARTESİ
19 AĞUSTOS 2006
 
 
mini6BERCESTE OTEL
… Manzara etkileyici. 400 metre aşagıda ıssız bir kumsal, daha aşağıda 5-10 hane ile iki kahvehaneden ibaret Sivrice İskelesi var. Ayrıca keyifli taht yataklar, şömineler vb. de var. Ama onlar işin ayrıntısı.

KÜÇÜK OTELLER KİTABI
THE BEST SMALL HOTELS OF TURKEY
Sevan Mujde NISANYAN
 
 
hd film izle film izle demirdöküm demirdöküm servis bosch servis bosch servisi vaillant servis